23.8.17

BrandSabbath - Akademia, rozwijaj swojego bloga


Bardzo często przydałaby się nam pomoc, w kwestii budowania własnego bloga, jego promocji i nie tylko. A ze swojej strony wiem, że znalezienie informacji na ten temat nie zawsze jest takie łatwe, a najczęściej są one porozrzucane na różnych stronach i zebranie tego wszystkiego do kupy przysparza nas jedynie o ból głowy. Dlatego dziś, przychodzę do was z krótkim postem, innym niż wszystkie, ale jednocześnie mogącym wam pomóc, jeśli kiedykolwiek szukaliście pomocy w tworzeniu bloga.

Nie tylko macie szansę zarobić co nieco, ale także jeśli weźmiecie udział w Brand Sabbathowej Akademii, o której chcę wam dziś trochę opowiedzieć, to możecie dokształcić się w zakresie budowania własnego bloga i mediów społecznościowych, takich jak np. Fanpage na facebooku, czy Instagram. 

Akademia jest czymś idealnym, jeśli chcecie się bardziej rozwinąć pod kątem promocji bloga, budowania statystyk i nie tylko. Jest i będzie ona regularnie wzbogacana artykułami z wyżej wspomnianych przeze mnie kategorii, dzięki czemu łatwo odnajdziecie interesujące was wskazówki i pomoc. Brand Sabbath zależy nie tylko na wzbogacaniu obecnych kategorii, ale także i tworzeniu nowych, wszystko zależy od wymagań. 

Ja sama, jestem niesamowicie zainteresowana Akademią i sądzę, że bardzo wiele można mi ona pomóc. Nie pisałabym wam o tym, gdyby nie wiedziała, że mojego bloga czyta praktycznie większość osób, które także są blogerami. Jestem pewna, że nie raz potrzebowaliście jakiejś wskazówki, albo zastanawialiście się, co zrobić, by dalej rozwinąć swojego bloga, lub media społecznościowe. Brand Sabbath jest właśnie dla was. Na pewno będziecie zadowoleni!

Dodatkowo, jeśli jesteście osobami, które w zakresie budowania własnego bloga są może nie ekspertami, ale wiedzą bardzo wiele, to twórcy strony szukają osób, które byłyby chętne zamieszczać swoje własne teksty. Brand Sabbath promuje takie osoby i kreuje je, jako ekspertów od tworzenia własnego kanału. W każdym poście podpisany jest autor tekstu, co na stronie taka jak ta, jest dużym wyróżnieniem i może pomóc w promocji własnej twórczości. Oczywiście, twórcy strony pomagają w wyborze tematyki, tworzeniu tekstu i finalnego wyglądu, więc od samego początku macie wsparcie

Uważam, że pomysł jest bardzo innowacyjny i raczej nie znajdziecie czegoś takiego nigdzie indziej. Ja sama podchodzę to tego z wielkim entuzjazmem. Ze swojej strony mogę powiedzieć wam, jako że sama posiadam już jakiś czas konto na stronie, że naprawdę warto, a udział w akademii, nic was nie kosztuje, a możecie zdobyć doświadczenie i pomoc, lub sami możecie pomóc innym. 

Jeżeli jesteście zainteresowani akademią i nie tylko, to pozostaje wam nic innego, jak rejestrować się na stronie https://brandsabbath.com/akademia

Do tego, o czym po prostu muszę wspomnieć, bo jest to częścią portalu, macie również na nim możliwość zarobić w bardzo prosty sposób, a wielkość zarobku zależy tylko od was. Nie ma co się oszukiwać, każdy bloger chciałby na swojej pasji zarobić. Wkładamy mnóstwo pracy w posty, cieszymy się gdy jest odzew, a im większy tym lepiej. Ale jednak, miło byłoby mieć z tego jakiś zysk.. W końcu, dla niektórych z nas, np recenzentów książek, po jakimś czasie, recenzowanie staje się pracą. A tu człowiek musi z czegoś żyć, inaczej nie wytrwamy zbyt długo. Co prawda, dostajemy książki. Ale nie zjemy ich, a ich sprzedanie często jest nielegalne (mam tu na myśli specjalne egzemplarze recenzenckie), więc zysk z nich żaden. I na stronie BrandSabbath, oprócz udziału w Akademii, macie też możliwość zarobku. A jego wielkość zależy jedynie od was. 

Podsumowując, uważam że strona jest naprawdę warta uwagi i my, blogerzy możemy wiele dzięki niej zyskać. 

Piszcie mi koniecznie co sądzicie o tej stronie, jeśli ją znacie, a jeśli nie, to zapraszam do rejestrowania się i dołączania do Akademii, nic na tym nie stracicie, możecie jedynie zyskać, link do niej oczywiście macie tutaj  https://brandsabbath.com/akademia.

Pozdrawiam was serdecznie i życzę zaczytanego dnia! 

6 komentarzy:

 1. Nie znałam tej strony, ale brzmi bardzo ciekawie i wiem, że może mi pomóc w rozwijaniu bloga! Chętnie z niej skorzystam! :D

  Buziaki ♥
  https://sleepwithbook.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz słyszę o tej stronie, ale wydaje się bardzo ciekawa i interesująca. Pomyślę nad skorzystaniem z niej :) Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaraz sobie sprawdzę ! nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest :O

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam już o Brand Sabbath, ale przyznaję, że traktowałam tę inicjatywę z przymrużeniem oka. Przyglądałam się gdzieś z boku i to wszystko, głównie dlatego, że nie zetknęłam się do tej pory z nikim, kto rzeczywiście współpracuje z Akademią. Dzięki Twojemu postowi chyba sobie to wszystko przemyślę, bo cały pomysł prezentuje się nieźle i może rzeczywiście warto bliżej się tym zainteresować :)
  Pozdrawiam,
  rude-pioro.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz słyszę o tej Akademii, ale taki pomysł wydaje się być całkiem ciekawy. Szczególnie, że dla wielu osób blogowanie jest po prostu pasją i chcą to rozwijać, a nie każdy wie jak. Więc naprawdę fajnie, że dodałaś taki post :) Może nawet sama skorzystam, kto wie? :)

  Pozdrawiam,
  books-hoolic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.