O mnie

Jestem zwykłą dziewczyną, nie wyróżniam się niczym wyjątkowym, nie jestem wybitnie piękna, w kwestii nauki nie wybijam się ponad wszystkich, zdobywając najlepsze oceny. Jestem przeciętna, zamknięta w sobie, cicha, nie jestem przebojowa, nie każdy mnie lubi, bo przez to, że się nie odzywam, innym wydaje się że ich ignoruję, że myślę iż nie warto z nimi rozmawiać.

 
Ja dobrze wiem, że to nieprawda, jednak oni tego nie wiedzą. A sama im tego nie powiem, bo boję się że mnie odrzucą. Przez to, że lubię przebywać sama, mało kiedy spędzam czas z innymi, odnalazłam w sobie pewną pasję. Odkąd tylko pamiętam, będąc małym dzieckiem uwielbiałam czytanie książek. Lgnęłam do nich, pragnąc przenieść się w ich tajemnicze, magiczne światy. Otwierałam przed nimi serce i duszę, pozwalając im stać się moimi przyjaciółmi. 


Niestety, przez to odstaję od innych, ale nie przejmuję się tym. Książki to mój świat i nie pozwolę nikomu mi go odebrać. Zaczęłam prowadzić bloga, ponieważ chcę dzielić się razem z innymi moim wrażeniami na temat książek, chcę pokazać że czytanie, nie jest niczym złym, a wręcz przeciwnie, ma w sobie mnóstwo zalet. Rozpoczęłam misję, która ma na celu sprawić by czytanie, stało się modne i było codziennością dla każdego człowieka, by było przyjemnością a nie przymusem. Czy mi się uda? Mam taką nadzieję!


Tak też rozpoczęła się moja przygoda z pisaniem. I nie mam tu na myśli bloga, ale o tym może innym razem :)


2 komentarze:

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.